Posty: 5348

Skąd: Zelków/Kraków
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 19:41, 13 Sie 2008    Temat postu:

3:2 dla Japonii Sad wielka wielka szkoda, bo dzisiaj w 2 odsłonie spotkania zagrały dziewczyny fantastycznie zagrywka, szczególnie Aga Bednarek, pięknie w obronie, walczyły, ale nie udało się Smile 3 porażka z rzędu na prawdę może zdołować i ciężko nam będzie w kolejnych spotkaniach Sad Dzisiaj nawet oglądałam wywiad z Kasią Skowrońską na tvp i była cała zapłakana także widać,że jest smutek wielki w drużynie po tej przegranej Sad

PostWysłany: Czw 11:15, 14 Sie 2008    Temat postu:

Kurcze, na prawdę szkoda mi dziewczyn. Wczoraj było tak blisko.
Nie wiem jak mogły przegrać tego 5 seta. Mam nadzieję, że dziewczyny się nie załamią i wygrają mecz w Wenezuelą i może z USA. Wiem że stać je na to.
Wywiadu nie widziałam, ale ja po takim meczu, praktycznie wygranym też bym się popłakała.

PostWysłany: Czw 11:53, 14 Sie 2008    Temat postu:

Mi było bardzo przykro po tej porażce z Japonkami Sad Dziewczyny były bardzo blisko, ale niestety szczęście w tie-breaku sprzyjało niestety przeciwniczkom Confused Bardzo dobrze grała Kaśka, widac było ta jej wolę walki, Gosia również dobrze sobie radzila. Równie świetnie Bednarek spisywala się na zagrywce, ale wiadomo ktoś musiał przegrać, szkoda tylko ,że były to nasze dziewczyny Confused

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Pią 9:49, 15 Sie 2008    Temat postu:

o ale tie-break już nie był tak dobry w wykonaniu dziewczyn jak 2 poprzednie sety, dały ugrać Japonką przewagę one jej po prostu nie oddały:/

Polska -W Wenezuela
3:0
Brawo Smile meczu niestety nie oglądałam, więc pozostaje mi tylko życzyć dziewczyną powodzenia w meczu z USA! Smile i jeszcze trzymam kciuki za Chinki, bo jak one wygrają z Amerykankami to my mamy już większe szanse na ćwierćfinał xD

paula

Posty: 1298

Skąd: ta

PostWysłany: Pią 10:40, 15 Sie 2008    Temat postu:

wygraly wkońcu. ja oglądałam tylko końcówke trzeciego seta bo mama mnie obudzila tak to też bym nie obejrzała:Pale mecz był ładny tylko troche własnych błędów popelniały w końcówce

Kasia

Posty: 1679

PostWysłany: Pią 12:29, 15 Sie 2008    Temat postu:

Ja oglądałam mecz ;] W sumie wyraźna przewaga Polek. W 3 secie wygraliśmy do 20 bo pojawiły się na meczu zmienniczki. Mam nadzieję, ze dziewczyny mają lepsze humory i powalczą mocno z Amerykankami Wink

Aneta
Kibic

Posty: 395

PostWysłany: Pią 14:17, 15 Sie 2008    Temat postu:

Rywal był słaby to nie pozostalo nam nic innego jak wygrać, a dziewczyny tego dokonały Smile Dwa pierwsze sety do 12, wygrane wysoko, w ostatnim trzecim Wenezuelki ugrały już troche wiecej bo 20. Podobało mi się gra Gajgał Smile Zobaczymy jak będzie dalej, oby już tylko lepiej! Wink

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Pią 14:39, 15 Sie 2008    Temat postu:

Ja się właśnie dziwię czemu Bonitta Kasi częściej nie wpuszczał, bo ma bardzo dobrą i mocną zagrywkę z wyskoku ;] Teraz tzeba czekać na wynik meczu USA z Chnami, jeśli Chinki wygrają to będzie to bardzo dobra dla nas wiadomość ;]

No i baj baj Pekin Sad
Szkoda tego turnieju, bo dziewczyny mogły wygrać większość meczów, jednak w kluczowych momentach,akcjach popełniały głupie błędy ;/
Dzisiaj zagrały bardzo dobrze w obronie, pograły zagrywka, jednak to rozegrani w najważniejszych akcjach nie było dobre;/Nie wykorzystywaliśmy okazji do zdobycia punktu na kontrach,a tym tie-breaku nie mogę przecierpieć tej przewagi którą straciłyśmy, było tak pięknie 3:0 i Amerykanki zaraz to odrobiły;/

Aneta
Kibic

Posty: 395

PostWysłany: Nie 10:47, 17 Sie 2008    Temat postu:

No niestety się nie udało dziewczynom Sad Zdecydowanie Kaska była liderką, konczyła wszystkie piłki, wiadomo, że dla niej czy Gośki, to były pewnie ostatnie igrzyska (mówiły, że konczą kariere reprezentacjyną po IO). Dziewczyny grały bardzo dobrze w obronie, ale niestety kolejny raz przegraliśmy w tie-breaku Confused

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Nie 17:04, 17 Sie 2008    Temat postu:

Coś z tymi tie-breakami u nas nie tak, bo ostatnio często je przegrywamy;/
Szkoda dziewczyn, tego meczu z USA Sad
A Bonitta już na 100% odejdzie kadry, i w sumie dobrze. Mimo iż zrobił wiele dla tego zespołu, to też prowadził sporo zamieszania, no bo sory,ale tyle konfliktów z zawodniczkami? Taka atmosfera w kadrze jest zbędna.

Kasia

Posty: 1679

PostWysłany: Nie 17:32, 17 Sie 2008    Temat postu:

Meczu niestety nie widziałam, nad czym bardzo ubolewam :/
Nie mieli mi kiedy prądu wyłączyć:/
Coś z tymi 5 setami jest:/ Jest remis równa walka, a w końcówce coś się zacina.
Czytałam na siatka.org to wypowiedź trenera i znów mówił o Ani Barańskiej. W sumie mnie to zaczyna powoli męczyć. Podobno Ania ma powiedzieć prawdę w mediach o trenerze. Ta ich taka mała `wojna` słowna w mediach Już mnie zaczyna denerwować. To załatwić powinni chyba między sobą.

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Nie 17:36, 17 Sie 2008    Temat postu:

Znowu Ania?
Nie rozumiem czemu on za niepowodzenia wini poszczególne zawodniczki, to nie jest dobre.
A niech mówi, ja z chęcią posłucham, bo mam już dość tych całych afer wokół kadry,a Bonitta z takimi wypowiedziami tez by się powstrzymał, do powrotu do Polski;/

paula

Posty: 1298

Skąd: ta

PostWysłany: Pon 9:57, 18 Sie 2008    Temat postu:

dokładnie:( szkoda, że Polki przegrałySad to już onieć ale dzieki za wale dziewczyny!!

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUM JEST AKTYWNE(OD MARCA 2011!!)Siatkówka - www.forumSIATKÓWKA.fora.pl Strona Główna -> Reprezentacja kobiet / IO 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)