PostWysłany: Czw 19:55, 07 Sie 2008    Temat postu: Mecze Polek

Tutaj możemy podyskutować o meczach Złotek Wink

Posty: 1679

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Sob 9:54, 09 Sie 2008    Temat postu:

no niestety Polski przegrały z Kubą 3:1.
1 set dla naszych, myślałam że forma naszych będzie szła w górą a tu coraz więcej rzeczy nam nie wychodziło.
nie wiem w sumie co napisać o tym meczu, widać że nasze przeciwniczki były po prostu lepsze od nas. Polki chyba za mało ryzykowały.

Aneta
Kibic

Dołączył: 04 Lip 2008
Posty: 395

Skąd: k.Krakowa

PostWysłany: Sob 11:10, 09 Sie 2008    Temat postu:

Po pierwszym sęcie sądzilam, że stać nasze na zwycięstwo, wspaniala seria zagrywek Podolec, wyprowadzila nas na kilkupunktową przewagę, Kaśka super atakowa, Mariola dobrze broniła, było wszystko dobrze. Ale później coś w naszej grze sie zacieło i dominowały już tylko Kubanki. Dziewczyny jak najszybciej muszą wyciągnąc wnioski z tej porażki i w kolejnym meczu zagrać na maksa.

paula
Zawodowiec;)

Posty: 1298

Skąd: ta

PostWysłany: Sob 12:02, 09 Sie 2008    Temat postu:

no przegrały. Mecz był na bardzo niskim poziomie, było wiele błędów. W pierwszym secie jeszcze walczyły i wygrały, ale w trzech ostatnich niestety nie dały rady a szkoda....:/

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Sob 12:17, 09 Sie 2008    Temat postu:

Tak ja jestem bardzo zawiedziona ta porażką, bo pierwszy set był bardzo obiecujący ,a tu taka niemiła niespodzianka w 3 kolejnych;/ Wiadomo tez było,że ten mecz nie będzie łatwy, w końcu Kubanki są 3 drużyną świata, nie możemy oczekiwać,że dziewczyny będą na tyle silne,że pokonają każdego, chociaż ja mocno w to wierzę Smile
Teraz niech skupią się na poniedziałkowym spotkaniu z Chinami, tym bardziej ,że będzie tam dodatkowy zawodnik w postaci 18 tysięcznej publiczności O.o No i fakt,że z Chinka chyba wygrałyśmy tylko raz też swoje robi..

PostWysłany: Pon 15:56, 11 Sie 2008    Temat postu:

Tak dziewczyny znowu nie dały rady i znowu przegrały 1:3 tym razem z Chinkami Confused Podobał mi sie pierwszy set, również jak w poprzednim meczu zaczęliśmy bardzo dobrze, ale potem coś sie stało, coś zacieło i nie daliśmy rady Confused Podobało mi się gra Kaśki, grała rewelacyjnie, również Gosia świetnie sobie roadzila, ale niestety to nie wystarczyło, aby pokonać Chinki..

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Pon 18:08, 11 Sie 2008    Temat postu:

No ja tego pojąć nie mogę! dziewczyny grają świetnie pierwszego seta a później jajo;/ nic nie wychodzi, przyjęcia nagle nam osłabło, no Kaśka i Maggie się uwijały.. nie było praktycznie ataku ze środka;/ Dziewczyny niech się lepiej zmobilizują na spotkanie z Japonkami...

PostWysłany: Pon 20:26, 11 Sie 2008    Temat postu:

Tak w pierwszym secie świetna gra. Jak już tego seta wygrały to bałam się ze powtórzy się scenariusz z meczu z Kubą i niestety tak było, choć dziś Polki grały lepiej niż wtedy.
Nie wiem co się dzieje z naszymi.
Czytałyście co powiedział trener o Ani Barańskiej? To chyba raczej naszej drużynie nie pomoże a wypowiadanie takich słów może zdołować nasze, a przede wszystkim Anię. Jeśli już to takie słowa mógłby powiedzieć po turnieju a nie po 2 meczach :/ Widać że konflikt chyba nie został jeszcze zażegnany.
A patrząc na grę Ani to wcale tak tragicznie nie było. Atakowała kilka piłek na prawdę rudnych.

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Wto 17:16, 12 Sie 2008    Temat postu:

No mnie wryło jak przeczytałam jak Bonitta zjechał Anię;/ I że niby nie pomagała drużynie, a jak Kasia wspomniała, kończyła bardzo trudne piłki. Wiadomo,że w przyjęciu tez jej nie szło za dobrze,ale żeby od razu tak o niej się wypowiadać ... Konflikt ewidentnie nie został zażegnany... bo dziwne,że o żadnej innej zawodniczce tak źle się nie wypowiedział.

mała
Kibic

Posty: 342

PostWysłany: Wto 21:37, 12 Sie 2008    Temat postu:

wg mnie Bonitta trochę za bardzo naskakuje czasami na nasze zawodniczki jesli cos nie wychodzi, wiem czasami trzeba dać takiego"kopa" i to na prawdę pomaga, ale bez przesady

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Wto 21:50, 12 Sie 2008    Temat postu:

...2 mecz a on już jedzie po zawodniczce ;/

Ostatnio zmieniony przez Kama dnia Wto 21:51, 12 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
Kasia

Posty: 1679

PostWysłany: Śro 11:10, 13 Sie 2008    Temat postu:

I w sumie zawsze jakieś zastrzeżenia ma do gry Ani. Okej nasz zespół się nie spisał, ale siatkówka to gra nie indywidualna a drużynowa i opiernicz powinna dostać cała drużyna, wtedy mogłoby zadziałać to jak mobilizacja.
Takie `osądy` to raczej po Igrzyskach a nie w trakcie. I już jestem prawie pewna, ze Ani chyba na boisku podczas Igrzysk nie zobaczymy, prędzej Milenę Rosner. Niestety, bo Ania według mnie jest bardzo dobra zawodniczką.
Dziś kolejny mecz i jeśli taka atmosfera będzie panowała u naszych dziewczyn to niestety krucho widzę, dziś ten mecz. Chyba, ze każdy już sobie wyjaśnił wszystko.

mała
Kibic

Posty: 342

PostWysłany: Śro 19:12, 13 Sie 2008    Temat postu:

jeśli chodzi o dzisiejszy mecz to bardzo mi szkoda dziewczyn i tego ostatniego seta...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum FORUM JEST AKTYWNE(OD MARCA 2011!!)Siatkówka - www.forumSIATKÓWKA.fora.pl Strona Główna -> Reprezentacja kobiet / IO 2008 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)