PostWysłany: Pon 11:29, 11 Lut 2013    Temat postu:

PostWysłany: Pon 11:50, 17 Gru 2012    Temat postu:

To było coś!
pestka
PostWysłany: Pon 11:55, 13 Sie 2012    Temat postu:

Kibicowałam bardziej Brazylii, ale po tym co zrobili Rosjanie, to trzeba przyznać, że wygrali zasłużenie!!
Jak to powiedział Bąku - już byli na deskach, już byli liczeni... Ale ten Alekno to potrafi zaskoczyć!
No nic, wypada tylko pogratulować wygranej!
Świetny finał!
sandi
PostWysłany: Nie 18:52, 12 Sie 2012    Temat postu:

Co to był za mecz!!
Zaczęłam oglądać dopiero od 3 seta, ale jak tylko przyszłam do dziadków, dziadek zdał mi relację, że Brazylia leje Rosjan i będzie szybkie 3:0. No to ok, zobaczmy co tam się dzieje. I jaki to był zacięty mecz! I to co się działo u Rosjan w ustawieniu, w ogóle jakieś cuda! Generalnie świetny mecz. Godny finału IO Wink

I cieszę się, że Rosja wygrała i naprawdę im gratuluję!
I tak jak mówicie - może i marne to pocieszenie, ale przegraliśmy z Mistrzami Olimpijskimi Wink
aisling
PostWysłany: Nie 15:57, 12 Sie 2012    Temat postu:

Nigdy bym siebie nie podejrzewała, o kibicowanie Rosji w jakiejkolwiek dyscyplinie, a zwłaszcza w siatkówce. A tu masz. Już po 2 secie byłam przekonana, że będzie szybki nokaut Brazylii. Przełączyłam tv na inny program, potem wróciłam 'żeby tylko sprawdzić wynik' i myślałam, że coś mi się w oczach miesza, kiedy zobaczyłam Muserskiego w ataku. ;o
Czapki z głów przed Alekno, Dmitrijem i resztą ekipy Sbornej.
Mysza
PostWysłany: Nie 15:53, 12 Sie 2012    Temat postu:

I taki powinien być finał a nie gra jedna drużyna a druga dostaję baty. Co robił Muserski, ja pierniczę. Wróć. Co zrobił Alekno... przecież Ilinych miał niby grać na ataku. 3 set był przełomowy. Wiedziałam, że jak Rosjanie go wygrają, to zostaną mistrzami Olimpijskimi.
Brazylijczycy mają strasznego pecha. Najpierw w Pekinie USA ich pokonali, teraz Rosjanie.
Iza
PostWysłany: Nie 15:31, 12 Sie 2012    Temat postu:

Co za mecz. : O
Po pierwszym secie myślałam, że będzie szybkie 3:0 dla Brazylii, a tu taka niespodzianka. W życiu bym się nie spodziewała, że Brazylia prowadząc dwoma setami, odda kolejne trzy.
No i w sumie dobrze, że Rosja wygrała. Przegraliśmy z mistrzami IO. Wink
Domex
PostWysłany: Nie 14:18, 12 Sie 2012    Temat postu:

Ja tylko słucham co się dzieje w finale, o 3 miejsce widziałam, ale szczerze nie lubię ani Włochów ani Bułgarów więc obojętne mi było kto wygra.
Rosji nie cierpię z całego serca i chciałabym z jednej strony żeby przegrali, z drugiej strony, tak jak Igła mówił jeżeli by wygrali, my przegralibyśmy z mistrzami olimpijskimi.. To my powinniśmy być w tym finale i ja dalej nie wiem czemu nas tam nie ma. W Rio skopiemy tyłki wszystkim!!!
pestka
PostWysłany: Nie 12:15, 12 Sie 2012    Temat postu:

Biorąc pod uwagę te IO, to w finale zagrają dwie super prezentujące się drużyny. USA też grali świetnie, ale wiadomo...
Myślę, że mecz Rosja-Brazylia będzie godny finału. Szkoda mi tylko, że albo Bułgaria, albo Włochy dostaną brązowy medal, bo oby ekip nie lubię.

PostWysłany: Pią 19:53, 10 Sie 2012    Temat postu:

matko, ja nie oglądne żadnego meczu siatkówki już na tych IO, nie mogę. jak usłyszałam, że w tv jest Rosja z Bułgarią, to specjalnie zagłuszałam muzyką, a potem musiałam wejść do tego pokoju żeby ubrać buty i iiweuejhhnfghghueieio, aż mnie serce bolało, takie straszne coś czułam, tak samo teraz muszę zagłuszać Włochów z Brazylią, bo zaraz tutaj umrę. Sad
sandi
PostWysłany: Pią 17:58, 10 Sie 2012    Temat postu:

No to Rosjanie w finale IO.
Trzeba przyznać, że na niego zasługują. Są w świetnej dyspozycji.

Ale brawo dla Bułgarów! Szczerze mówiąc, myślałam, że po 2 secie 3 to będzie tylko formalność, bo Rosjanie tak im dali popalić w tym 2 secie, że aż przykro było patrzeć. A tu PRAWIE i byłby tie-break. Nawet żałuję, że do niego nie doszło.

I najbardziej mi się spodobało jak w 3 secie była piłka setowa dla Bułgarów, Nikolov na zagrywce i komentator "Gdyby on to skończył asem, byłby bohaterem tego seta".... tudududum... na życzenie! AS Very Happy