PostWysłany: Pon 19:35, 31 Gru 2007    Temat postu: Muszynianka Muszyna

PostWysłany: Wto 20:45, 01 Lip 2008    Temat postu:

A jednak Mistrz! xD No ładnie ładnie, gratuluję! Smile xD

Calisia Kalisz <3

Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 505

PostWysłany: Nie 16:07, 19 Kwi 2009    Temat postu:

No i Muszyna idzie po nastepnego mistrza, 2:3 w Bielsku. Ogólny stan rywalizacji 0:1 dla muszynianek.

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Nie 17:30, 19 Kwi 2009    Temat postu:

Kurde no chyba się załamię, nie obejrzałam meczu.. buuu Sad
kurde a tu 3:2, czyli niezła walka musiała być, szkoda tylko,że jednak na korzyść Muszyny;]

Kera napisał:

...niestety. Po wczorajszym tie-breaku sie normalnie załamałem Neutral Ale BKS dzisiaj wygra, a potem 1 mecz wygra Muszyna, 1 BKS i w Bielsku Aluprof wygra i bedzie miał Mistrza. Takie mam przeczucia Wink

Anett
iskrząca dziennikareczka <3

Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 576

Skąd: Ck.!

PostWysłany: Pon 14:29, 20 Kwi 2009    Temat postu:

Ja też mam nadzieję, że Aluprof zostanie w tym roku z Mistrzem Wink Mecz oglądałam, a reczej oglądałam cztery sety, tie-breaka niestety nie. Szkoda Bielska.

Kera

Posty: 505

Mam tu takie rozdwojenie znowu... bo i tym i tym by się przydało. Wszystko stało się tak jak przewidywalam, BKS i MKS o złoto, a PTPS i KSP o brąz. Można powiedziec o tej finałowej parze, że wiadomo, że wygra silniejszy na daną chwilę (generalne są to zespoły o porównywalnych umiejętnościach, a większość rozstrzygnie się tu na ławce trenerskiej), wiadomo też, że każdy kto będzie miał srebro może czuć się trochę zawiedzony, a wygrany będzie się mógł cieszyc, że pokonał tak mocną drużynę. ; p Stary sportowy banał - niech wygra lepszy.

PostWysłany: Pon 19:20, 20 Kwi 2009    Temat postu:

AAAA! Znów Bielsko Biała przegrała z Muszynianką. Załamię się normalnie... PO tak dobrym rozpoczęciu 5 seta, jednak przegrały. Wierzyłam, że im się uda, ale czegoś brakło. ; / Mam coraz gorsze przeczucia...

Kera

Posty: 505

PostWysłany: Pon 20:07, 20 Kwi 2009    Temat postu:

Ja się chyba cieszę. Sama nie wiem za kim jestem. Chociaż muszę przyznać, że po przegranej BKSu przeszło mi przez myśl "a trzeba było zostać w Kaliszu dziewczyny...".

W tych spotkaniach bardzo ładnie widać jak ważne są wartościowe rezerwy...

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Nie 17:49, 26 Kwi 2009    Temat postu:

Muszyna Mistrzem Polski w sezonie 2008/2009!!!!

uła, po prostu niesamowity mecz, rozstrzygnięcie w tie-breaku na korzyść Muszyny. Oba zespoły i Bielsko i Muszyna zagrały fantastycznie,jednak ta niewykorzystana szansa w 4 secie na zakończenie meczu... nie mogę zrozumieć jak prowadząc 8 punktami można dać wyrwać sobie zwycięstwo... Bielsko jak dla mnie jest wielkim przegranym tego finału, miały tyle szans, okazji, nie wykorzystały ich. a ja mam po tym meczu ogromny szacunek dla Muszyny, pięknie zagrały, na prawdę wielkie uznanie za robotę jaka wykonały w tym meczu i sezonie!

oj Mila można, można... Niestety przekonałam się o tym na własnej skórze:/

Niestety nie mogłam oglądac tego meczu gdyż byłam w trasie:)
Jechałam z Wrocławia. No i razem z rodzicami zatrzymaliśmy się w jakiejś knajpce czy co to tam było, wchodzę, patrzę na prawo a tam... telewizor i transmisja meczu Muszyna- Bielsko!
Rodzice musieli mnie siłą stamtąd wyciągać!
A najfajniejsze było to, że weszłam na 4 set w momencie kiedy Muszyna zaczęła odrabiać punkty i wygrała seta! To było niesamowite!

No to trafiłaś na ciekawy moment w meczu Wink
Muszyna pokazała ducha walki,nie przegrały w głowach a to chyba najważniejsze;] wygrały zasłużenie, odwaliły kawał dobrej roboty i tylko bić brawo:)

Resoviak
Olimpijczyk

Posty: 762

PostWysłany: Wto 14:22, 25 Maj 2010    Temat postu:

No to ładnie...słyszałem już o tym od jakiegoś czasu, ale uznałem to za zwykłe plotki i chciałem żeby to były plotki, a tu prosze Confused
Baardzo by było miło zobaczyć Debby w Polsce, byłaby pewnie największą gwiazdą, ale nie akurat w Muszynie, czemu nie w Bielsku za Dorote? Sad

Kasia

Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 1679

Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Wto 16:04, 25 Maj 2010    Temat postu:

Fajnie by było Smile Muszyna pewnie cierpi po porażce i postanowiła się uzbroić Smile
Ja tam i tak będę wolała Bielsko Smile

Michall
Obserwator

Dołączył: 27 Gru 2012
Posty: 1

PostWysłany: Czw 14:05, 27 Gru 2012    Temat postu: Siatkarki BPS Muszyna zagrają na turnieju Top Volley

Siatkarki BPS Muszyna zagrają na turnieju Top Volley - transmisja tylko w Orange sport i na orange.pl