Posty: 1046

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 20:59, 01 Mar 2011    Temat postu: LM 2010/2011

Może zaczniemy wkońcu? Very Happy

Jastrzębie! Jaki mecz! Very Happy Co prawda, nie oglądałam od początku, tylko od stanu 1:1. Trzeci set przemilczę, za to czwarty i tajbrek! Piękne! Gasparini&Wika Show Very Happy I wkońcu coś się zaczęło dziać! A ten atak Wiki w tie breaku z sytuacyjnej piłki pięęękny! Smile
No to jedziemy do Belgi i walczymy o FF!

Gasparini jak zagrywał jeszcze w 2 czy tam 3 secie....Smile
W 4 secie myślałam, że zawału dostanę jak była jeszcze w miarę równa gra, ale tie-break piękny Smile

Tak Very Happy Ruskie mają dostać w dupska Smile

agattka1

Posty: 1046

PostWysłany: Wto 21:21, 01 Mar 2011    Temat postu:

Za tydzień obie drużyny zagrają w Belgii. Wiele wskazuje na to, że o awansie zdecyduje złoty set, bo Noliko w tym sezonie nie przegrało we własnej hali ANI JEDNEGO meczu, a grało m.in. z Knack Roeselare i Bre Banca Cuneo, czyli ekipami lepszymi od Jastrzębskiego Węgla. Ale to nic - siatkarze trenera Lorenzo Bernardiego spokojnie są w stanie wygrać złotego seta w Belgii.

podsiatką.pl
Zawsze musi być ten PIERWSZY przegrany raz ! Very Happy

Siatkarze Zenitu Kazań przylecieli wieczorem do Łodzi. Naburmuszony trener Władymir Alekno jeszcze na pokładzie samolotu zakazał swoim zawodnikom udzielania wywiadów. Skrupulatnie wszystkie pilnował, ale... Rosjanie zapomnieli, że Maksym Pantelejmonienko, tak jak wszyscy, potrzebuje wizy. I gdy wszyscy odjechali autobusem do hotelu, on został na lotnisku.

Szybko zareagowali szefowie Skry, którzy - mimo później pory - wystosowali specjalne zaproszenie do Polski dla siatkarza z Kazania. Dzięki temu prawdopodobnie niebawem dołączy do kolegów.

Laughing Oh, jaka ta Skra dobra Laughing Laughing

Ostatnio zmieniony przez agattka1 dnia Wto 21:22, 01 Mar 2011, w całości zmieniany 1 raz
Domex

Posty: 726

PostWysłany: Wto 21:38, 01 Mar 2011    Temat postu:

Pierwszy przegrany raz musi być z Ptokami! Mówię wam, że oni specjalnie na nich czekali Razz
A Skra jest za dobra, mogła o tam na lotnisku zostawić ;D

sandi
Siatkówkomaniaczka

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 3163

PostWysłany: Wto 22:17, 01 Mar 2011    Temat postu:

Ostatnio coś żyję bardziej obok siatkówki niż z nią, bo mam jakieś zaćmienia z meczami Razz W związku z tym włączyłam dopiero na tie-break'a Razz

Ale jakież to było piękne! Smile Normalnie nie ta drużyna. Tyle powera i radości, czaaad Smile
I 8 pkt pod rząd, cud miód orzeszki Smile

Strasznie się cieszę!
Teraz do Belgii. A kiedy właściwie...? Bo ja naprawdę się gubię Very Happy

Ostatnio zmieniony przez sandi dnia Wto 22:18, 01 Mar 2011, w całości zmieniany 1 raz
Mysza
Środkowa bloku

Posty: 1850

Skąd: między Łodzią a Warszawą.

PostWysłany: Wto 22:49, 01 Mar 2011    Temat postu:

O jaaaaa taki mecz ;D Gasparini miał dzisiaj dzień konia na zagrywce.To co on zrobił w pierwszym secie,miodzio ! ;d I jeszcze te 8 pkt w tie-breaku.

PostWysłany: Śro 15:21, 02 Mar 2011    Temat postu:

Kurde to takie dziwne. Ptokom tak dobrze w LM idzie a w lidze nie mogą zebrać dupy... Może już zupełnie skupili się na LM. Może to i lepiej Wink A wgl to jeszcze mam do Was pytanie. Na czym innym niż na PS bedzie transmisja dzisiaj? Będzie na tv4? (powiedzcie ze tak, bo cholera w internacie PS nie mam...)

PostWysłany: Śro 15:34, 02 Mar 2011    Temat postu:

niestety zawsze możesz się pocieszyć i obejrzeć na TV4 "morze miłości" Laughing nie no mają jakieś pasmo serialowe

Ostatnio zmieniony przez *czikita* dnia Śro 15:34, 02 Mar 2011, w całości zmieniany 1 raz
Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Śro 15:38, 02 Mar 2011    Temat postu:

jasne... Kurde, jak chcę sobie obejrzeć mecz to akurat nie mam jak. Zostaje mi jedynie szukanie jakiś innym sportowych programów (błagam moga być nawet włoskie czy rosyjskie ;p) albo z mega beznadziejnym ładowaniem w necie, ale unas jest tak z dupy internet ze o jaa..

Bombel
Pasjonat

Posty: 218

Skąd: zadupie;D

*czikita* napisał:

hahahaha genialne pocieszenie Very Happy

Marija, jak masz dostęp do komputera w czasie meczu to jest na laoli transmisja (nawet bez reklam Very Happy)

paula

Dołączył: 13 Lip 2008
Posty: 1298

Skąd: ta

PostWysłany: Śro 20:14, 02 Mar 2011    Temat postu:

a Skra sobie właśnie przegrała, masakra oglądałam dwa ostatnie sety i cienko im szło

Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Śro 20:20, 02 Mar 2011    Temat postu:

Ja oglądałam tylko początek i koniec tie-breaka ;/ Kocham internacki internet... Nie mogę się wypowiedzieć na temat meczu, bo prawie go nie widziałam. Ale trochę się wkurzam, że przegrali, bo jeśli już są takimi hegemonami w +lidze to niech ruszą dupę i w lm Very Happy

Bombel
Pasjonat

Posty: 218

PostWysłany: Śro 20:42, 02 Mar 2011    Temat postu:

Marija napisał:
Ale trochę się wkurzam, że przegrali, bo jeśli już są takimi hegemonami w +lidze to niech ruszą dupę i w lm Very Happy

A no widzisz, presja za duża i w ogóle... Skra jest po prostu skazana na organizowanie finałów to wtedy sobie pogra tam Very Happy Zbesztajcie mnie, ale ja płakać nie będę, że Skra przegrała, bo zasłużyli. Podjarali się po I secie, że będzie szybkie 3:0, a tu nie ma tak łatwo. W tym tie-breaku to już w ogóle zawalili sprawę i dlatego przegrali. Szansę jeszcze mają, w końcu tak samo było niedawno z Roeselare. Fakt, przeciwnik nie taki sam, ale przecież da się jeszcze awansować. Nie życze im źle, ale jak nie wejdą w końcu do finału na sportowo to ja już podziekuję... Pokibicuję Jastrzębskiemu dopóki nie trafi na Trento Very Happy
W ogóle ostatnio widze u siebie coraz większą niechęć do Skry...i to nie zależy ode mnie Razz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM JEST AKTYWNE(OD MARCA 2011!!)Siatkówka - www.forumSIATKÓWKA.fora.pl Strona Główna -> Puchary i memoriały Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)