Posty: 161

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 22:31, 18 Lip 2009    Temat postu:

I jedziemy na MŚ Laughing

Świetny mecz Polek, szczególnie 2 set (25:10 robi wrażenie Cool ), bo 3 już na przewagi Shocked

W pierszym secie podobało mi się to, że mimo, iż przegrywaliśmy 4:8 szybko udało się odrobić straty i w konsekwncji wygrać seta do 17 Very Happy

Nie zawiodła Kaczor, ale dobrze atakowała również Swieniewicz Smile
Zenik myślę, że zasłużyła na nagrodę dla najlepszej zawodniczki, broniła ciężkie piłki Wink

Yeah xD jedziemy na MŚ!!!!woha XD ;d;d;d;d
jestem strasznie szczęśliwa;D po tym meczu z Belgią to się martwiłam co będzie w sobotę,ale dziewczyny dały rady;D
1 set - zły początek;] Francuzki prowadziły,a nasze sobie nie radziły kompletnie,ale potem seria 5-6 punktów i prowadzimy i tak do końca seta;D 2 set to kompletna deklasacja Francuzek, tak powinien wyglądać cały mecz, ten z Belgią również :p ale w 3 secie to trochę dały ciała :p ale ta końcówka to znowu by mnie zabiła:p Brawo dla Ani Brańskiej za mecz! ;D i dla Marioli Zenik, zdecydowanie zasłużone MVP;)
dzisiaj jak zauważyła Tynka, mecz tylko dla formalności,ale myślę,że lepiej go wygrać - dziewczyny by się po protu lepiej poczuły;D

Miki
Fanatyczka siatkówki xD

Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 206

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie 10:45, 19 Lip 2009    Temat postu:

Ja niestety wczorajeszego meczu nie obejrzałam .
Dzisaj jak przeczytałam, że dziewczyny awansowały od razu mi ulzyło ;d ciesze sie strasznie !!! Very Happy Pierwsze ważne zadanie nowej kadry trenera Matlaka zostało wykonane ! Brawo dziewczyny !! Wink Jeszcze tylko siatkrze awansuja i już w ogóle będzie super Wink

Z tego co piszecie Ania Barańska zagrała wczoraj b. dobry mecz razem z Mariolą Zenik Wink Gratulacje dla dziewczyn ! Very Happy

A Joasia Kaczor jak sobie wczoraj w ataku radziła ?

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Nie 20:37, 19 Lip 2009    Temat postu:

Asia bardzo dobrze, kończy piłki ważne, trudne czy tak jak to atakująca powinna robićWink

a dzisiaj meczu całego nie wdziałam, i chyba nawet dobrze.
Polska - Turcja
1:3
4 seta przegrały na własne życzenie, tyle okazji, szansa była,ale one jej nie wykorzystały;/
strach pomyśleć o by było gdyby przegrały w piątek z Belgią...

makaska5
Pol`sza, Rassjia-wpieriod!

Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 219

Skąd: Legnica :)

PostWysłany: Nie 22:14, 19 Lip 2009    Temat postu:

Oglądałam kawałek 1. i 2. seta i nie bardzo mi się podobało. Dużo błędów, przyjęcie średnie...Ale może potem się poprawiły, tego nie wiem...