Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 22:04, 14 Wrz 2011    Temat postu:

o tak, 3 set był straszny Very Happy

jutro 14,50 na głównym polsacie walka ze słowacją! to znaczy, tak mi sie wydawało aż do chwili gdy inna strona pisze inaczej o.O

Ostatnio zmieniony przez agattka1 dnia Śro 22:06, 14 Wrz 2011, w całości zmieniany 1 raz

Ja wszędzie czytałam że o 18 Very Happy
Czyli że na polsacie otwartym to pewne ? Bo to że dziś nie było to porażka. Musiała iść pierwsza miłość Neutral

agattka1

Posty: 1046

PostWysłany: Śro 22:18, 14 Wrz 2011    Temat postu:

jak dla mnie to bardziej pewne jest o 15, plusliga tak pisze i pani prowadząca z Polsatu Razz
dzisiaj sie tłumaczyli, ze za późno zmienili.. aha, jasne.

jolja
Zawodowiec;)

Dołączył: 07 Lip 2011
Posty: 653

PostWysłany: Śro 22:51, 14 Wrz 2011    Temat postu:

Jest o 15 Smile
3 set horror, ale mamy ćwierćfinał !! Very Happy Jutro ogrywamy Słowację, bo zagramy na poważnie, he he, i jedziemy walczyć o medale ! Very Happy

Ostatnio zmieniony przez jolja dnia Śro 22:54, 14 Wrz 2011, w całości zmieniany 1 raz
Mysza
Środkowa bloku

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 1850

Skąd: między Łodzią a Warszawą.

PostWysłany: Czw 0:54, 15 Wrz 2011    Temat postu:

Po meczu z Bułgarami chodziłyśmy tylko i przeżywałyśmy ostatnią piłkę zwaloną (?) przez Jarosza...Nosz normalnie szkoda słów.Kurek zresztą też się popisał z tym atakiem w 1 metr...

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa oglądałam mecz tylko do pierwszej przerwy technicznej,bo musiałyśmy wracać,ale jak Jola nam opisywała ten 3 set to myślałam,że umrę na zawał...Nie pójdę spać dopóki nie obejrzę powtórki ;D

sandi
Siatkówkomaniaczka

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 3163

PostWysłany: Czw 11:28, 15 Wrz 2011    Temat postu:

Aaaaaa ja muszę zobaczyć ten 3 set wczorajszy gdzieś! Z Myszą w tym autokarze się denerwowałyśmy i "czemu ona nie pisze, czemu nie pisze" Razz Ale kuurcze, Czesi muszą być nieźle wściekli na siebie, że nie wykorzystali tej przewagi w 3 secie. Przecież mieli go praktycznie na wyciągnięcie ręki, a wygranie go przez nas na pewno spełniło kluczową rolę ;p

W d.pę z 15!!
Miał być o 18! SadSadSadSadSad
Znowu nie obejrzę. Niech się nie ważą przegrać, bo jak ostatni mecz, który zobaczę to miał być boski mecz ze Słowakami to się zastrzelę! Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez sandi dnia Czw 11:29, 15 Wrz 2011, w całości zmieniany 1 raz
K!nia
Kibic

Posty: 362

PostWysłany: Czw 11:34, 15 Wrz 2011    Temat postu:

Sandi spokojnie, w sobotę BĘDZIE kolejny Very Happy trzeba wierzyć Very Happy

Ostatnio zmieniony przez K!nia dnia Czw 11:35, 15 Wrz 2011, w całości zmieniany 1 raz
sandi

Posty: 3163

PostWysłany: Czw 11:42, 15 Wrz 2011    Temat postu:

No ja wierzę wierzę, ale jestem zła, bo ciągle kręcą z tymi godzinami Sad I gdyby w końcu zdecydowali się wczoraj na tę 15 ostatecznie to jeszcze bym mogła zmienić sobie godzinę albo dzień i bym obejrzała, a tak teraz to d.pa już Sad

Mysza

Posty: 1850

PostWysłany: Czw 12:38, 15 Wrz 2011    Temat postu:

Powtórka 3 seta leci na PSie !
oooooooooosz w pytę jeża...Nowakowski zdobył wczoraj 17 pkt Shocked w ataku 12 pkt i 80 % skuteczności i 5 bloków ;o

btw. jak zobaczyłam frekwencje na hali to aż się przeraziłam ! W meczu z Bułgarią było 9250 kibiców Very Happy Ale nie ma co się dziwić w końcu blisko i w ogóle.

Mamy ćwierćfinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaał Very Happy
Ale tak jak Wy, w 3 secie poczułam nagłą potrzebę zobaczenia się z kardiologiem;p Jak dzisiaj znowu odwalą taki horror to im co zrobię!
No i muszę napisać, że Żygadło w końcówce 3 seta - zajebiście! Nie banujcie mnie, inaczej nie da się tego opisać. Takie piłki posyłał chłopakom na środek, że ręce same składały się do oklasków, a Pit i Masz-dżon świetnie je kończyli!
I pochwalę AA za zmiany! Najpierw zdjęcie Kubiaka i wejście Ruciaka, a potem na odwrót, to uratowało mecz, a wiemy ,że AA nie lubi zmian.
Kurek nie miał dnia, ale chociaż skończył te piłki które musiał.
Brawa dla całej drużyny, bo pokazali,że są na prawdę zgranym i genialnie się uzupełniającym teamem!

Mysza napisał:

Kibice dopisali i to było widać, gdyby nie Polacy to były by pustki. Ciekawostka, najmniej kibiców było na meczu Turcja vs. Słowenia aż 500 Rolling Eyes

sandi

Posty: 3163

PostWysłany: Czw 17:46, 15 Wrz 2011    Temat postu:

Mysz - dzięki za wynik! Very Happy

Yeaaaa, no to PÓŁFINAŁ!!! i co? Very Happy
Teraz gramy z Włochami (highway to hell! :p), a o której?

Ale na tej hali mi się nie wydawało, że jest tak dużo ludzi... w życiu bym nie powiedziała, że było ponad 9 tys ludzi! ;O Wszystko przez to, że ona była taka ogromna Wink

K!nia
Kibic

Posty: 362

PostWysłany: Czw 17:59, 15 Wrz 2011    Temat postu:

Według planu to o 18, ale pewnie jeszcze może się coś pozmieniać Smile ale oby nie Very Happy

Mysza

Posty: 1850

PostWysłany: Czw 18:41, 15 Wrz 2011    Temat postu:

Sandi,nie za ma co ! ;D

Plan wykonany,ale nie jestem pewna czy jesteśmy na tyle silni by pokonać Włochów w półfinale...Atak nadal szwankuje,Jarosz w ataku tylko 28 %...Kolorowo nie jest.Może zespół zaskoczy pozytywnie a jak nie to trzeba będzie się zadowolić albo 4 albo 3 miejscem.