PostWysłany: Wto 19:17, 22 Lis 2011    Temat postu:

Posty: 1850

Skąd: między Łodzią a Warszawą.
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 20:27, 22 Lis 2011    Temat postu:

Do meczu z Ruskimi bardzodługa droga,więc nie wiem skąd Ci się to obiło o uszka Very Happy Dla formalności.W czwartek gramy z Iranem o 7 a w piątek o 10:20.

*czikita*

Posty: 693

PostWysłany: Wto 21:05, 22 Lis 2011    Temat postu:

co Surprised o 7 ! Fuck a ja muszę na 6.30 być w szkole i zająć miejsce w kolejce do dziekanatu Crying or Very sad no ja się zabije chyba !

Ingrid
Masażystka Świdra

Dołączył: 30 Kwi 2011
Posty: 199

Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto 22:06, 22 Lis 2011    Temat postu:

W piątek mam rozdanie dyplomów... zwieje w połowie tego cyrku by zdążyć na mecz Razz
Dla chłopaków warto ^^

Mysza

Posty: 1850

PostWysłany: Czw 9:55, 24 Lis 2011    Temat postu:

Chryste panie...co to się stało ? bo ja jeszcze nie ogarniam.
Dobra może i mamy te 10 pkt,ale do jasnej ciasnej była szansa na zgarnięcie 3 pkt i to w 3 setach...To co się stało w 4 i 2 secie to coś nie do opisania.Nie potrafię teraz zebrać wszystkich myśli.Ten post nadaję się do kosza.Nawet się kupy i d.py nie trzyma.Może napisze coś później.

Boję się Japonii...

Nie spałam 13 godz. jestem padnięta jak skurczysyn,ale ten mecz tak mnie wykończył i jeszcze siedzą w środku emocje.Trudno najwyżej będę chodziła jak trup po ulicy.

Ostatnio zmieniony przez Mysza dnia Czw 11:25, 24 Lis 2011, w całości zmieniany 1 raz
*czikita*

Posty: 693

PostWysłany: Czw 11:01, 24 Lis 2011    Temat postu:

Oj tam oj tam.. tez mam pełno w gaciach. A to co dzisiaj to ja nie wiem.. no fajnie wygrali seta do 8, no ale potem.
W ogóle to takie miałam nerwy na tych Irańczyków, że masakra! Laughing myślałam, że wejdę do tv i im nastukam jak tak się durno cieszyli z rozdziabionymi mordkami.
Tego 2 seta końcówkę to kurdę, ale tak przycięłam komara trochę tylko wredna mucha bzęcząca mnie co chwile budziła.

Studio znowu wymiatało.. Laughing

Mysza

Posty: 1850

PostWysłany: Czw 11:18, 24 Lis 2011    Temat postu:

Sam się mecz nie wygra i chyba Irańczycy pokazali,że są w błędzie.Ja straciłam głos.Nie dość,ze chora to jeszcze darłam się niesamowicie.

Studio wymiatało bo co? Bo Norbi był ? Chryste panie...nigdy więcej nie mieszajcie tego człowieka do siatkówki.Chciał być śmieszny ? sory,ale mi nawet kącik ust nie drgnął.Może ja za bardzo ten mecz przeżyłam emocjonalnie.
W każdym razie na filmikach "z poza kadru" dał ciała.Ja bym się strasznie wk....wiła,gdyby ten pan nadawał non stop i nie dawał mi obejrzeć meczu.Agatko współczuję Ci,że to człowiek z Olsztyna.

Ostatnio zmieniony przez Mysza dnia Czw 11:27, 24 Lis 2011, w całości zmieniany 3 razy
*czikita*

Posty: 693

PostWysłany: Czw 11:28, 24 Lis 2011    Temat postu:

Ej no kurde nie powiedziałam, że dlatego, że był ten buc żenujący.
Chodziło mi o kwestie Jurka zwłaszcza końcową.. nie naskakuj na mnie ;/
Andrea to dobrze określił "To była katastrofa"

Mysza

Posty: 1850

PostWysłany: Czw 11:56, 24 Lis 2011    Temat postu:

Czikiczikitaa,nie naskakuje.Jeśli tak to odebrałaś to padam do stóp,nie chciałam Very Happy Ale ten Norbi tak mnie zdenerwował,że łojezu..A co powiedział,bo już nie pamiętam i mój mózg nie pracuje.
Była,była.W meczach z Serbią i Argentyną końcówki wychodziły a z Iranem...no cienko było.Jak uwierzyli,że można z nami wygrać i wykorzystali sytuację.

sandi
Siatkówkomaniaczka

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 3163

PostWysłany: Czw 12:04, 24 Lis 2011    Temat postu:

No kurcze... ale żeby z Iranem? Szkoda no. A jak inne grupy? Czy to nas jakoś zbiło z tego 2 miejsca?

W ogóle jak mi głupio, że chłopaki grają, a ja nie obejrzałam jeszcze żadnego meczu. No ale jak na złość jak nie ćwiczenia to kolokwia i nijak nie mogę tego opuścić (no w sumie oprócz pon, ale po weekendzie nie miałam siły wstać i go obejrzeć) Sad

Ostatnio zmieniony przez sandi dnia Czw 12:05, 24 Lis 2011, w całości zmieniany 1 raz
Mysza

Posty: 1850

PostWysłany: Czw 12:25, 24 Lis 2011    Temat postu:

Brazylia pokonała Rosję w 3 setach i Brazylijczycy są na 1 miejscu z 10 pkt,my również mamy 10,ale mamy coś mniej od Brazylii(ciul wie co,bo nie chce mi się sprawdzać Very Happy),Rosja na 3 miejscu z 9 pkt ,Włosi i Argentyna 8 pkt na 4 i 5 miejscu.Tu się już nic nie zmieni,bo Serbia gra z Japonią,czyli dolna tabela.
Ale gdybyśmy wygrali za 3 pkt to bylibyśmy lepsi od Bra o 2 pkt.Dobra,już nie marudzę.Trza się cieszyć dopóki jest z czego.

K!nia
Kibic

Dołączył: 03 Mar 2011
Posty: 362

Skąd: Kraków

PostWysłany: Czw 13:07, 24 Lis 2011    Temat postu:

Strasznie szkoda tego meczu, ale są winny tylko sobie bo mecz mógł się skończyć szybko i za 3pkt. Ale trzeba też zauważyć że Iran wygrał z Serbią i jest na 6 miejscu.

Chyba wole jak gramy z jakimś teoretycznie silniejszym rywalem, a jak trafia się zespół mniej prestiżowy to jest presja że to trzeba wygrać, dlatego Mysz też się boję Japonii bo wiadomo, gospodarze..

anetka4
Obserwator

Dołączył: 20 Lis 2011
Posty: 25

Skąd: Gdzieś między Tatrami a M.Bałtyckim ;)

PostWysłany: Czw 14:57, 24 Lis 2011    Temat postu:

żeby im ta przegrana teraz tylko w głowach nie poprzewracała i nie stracili wiary w siebie... Sad
ale ja jestem optymistka i wierze, że tak nie będzie Smile po mojemu to był taki kubeł zimnej wody dla ochłody który ich jeszcze bardziej pobudzi Very Happy WIERZE !! Very Happy

Domex

Posty: 726

PostWysłany: Czw 15:18, 24 Lis 2011    Temat postu:

Dlaczego ja się pytam??? Powiem wam, że jak dostałam sms (dzięki Mysz;*), że przegraliśmy wygranego seta to myślałam, że rozwalę nauczycielkę...Mam nadzieję, że zapomną jak najszybciej o tej porażce i jutro zmiotą Japończyków, bo nie wyobrażam sobie co by było gdyby nie...

A Brazylia jest pierwsza, bo ma o jednego przegranego seta mniej od nas.

Mysza

Posty: 1850

PostWysłany: Czw 15:47, 24 Lis 2011    Temat postu:

Jeśli Japońce będą grać tak jak z Serbią...boże ja chcę by było już po meczu.Trza będzie kończyć wszystko w jednym ataku,bo będą nas podbijać i dupka zbita.
Emocje opadły,ale jeszcze jest troszkę żalu,że się nie dociągnęło tego 4 seta do końca.Cóż,trza to zostawić za sobą i lecieć z koksem dalej.Przecież ta porażka do nie koniec świata,ale musimy być czujni.I nie pozwalać sobie na takie przestoje.
O widzisz Domek.Coś tak mi się wydawało,że to jednak sety,ale nie byłam pewna Wink

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM JEST AKTYWNE(OD MARCA 2011!!)Siatkówka - www.forumSIATKÓWKA.fora.pl Strona Główna -> Reprezentacja mężczyzn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)