Posty: 219

Skąd: Legnica :)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 11:26, 04 Lip 2009    Temat postu:

Luuudzie, LUDZIE! Jakie szczęście! Rosja-Kuba 3:2! Jeśli miałabym porównać sety do gatunków filmowych to pierwszy to była komedia (Rosjanie ich zmietli 25:14) i wydawało się, że wszystko pójdzie gładko. Drugi i trzeci set - film sensacyjny, złodziej niespodziewanie umknął policji (czyli Kuba wygrała 26:24) i mimo pościgu nie zdołali go zatrzymać (25:19 dla Kuby). Czwarty set - thriller (rosjanie się podnieśli, ale wygrali w sumie szczęściem i sędziującym nieco po sąsiedzku Chińczykiem). Piąty set - HORROR! Błędy Kubańczyków, błędy Rosjan - jednak Ci ostatni wytrzymali i wygrali 25:23!!! Jeżeli ktoś nie oglądał, niech żałuje! <zm>

Ostatnio zmieniony przez makaska5 dnia Sob 11:27, 04 Lip 2009, w całości zmieniany 1 raz
Marija
163cm - libero

Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 1309

Skąd: Policko ;)

PostWysłany: Sob 13:49, 04 Lip 2009    Temat postu:

ja oglądałam i jestem co do gatunków filmowych zgodna, ale zupełnię się nie iesze z wygranej Rosjan ;D Stoo razy bardziej wolałam kubańczyków. Mecz rzeczywiscie ył genialny, a w tie breaku to normalnie mnie ściskało w żołądku czasami ;D

i wkurzał mnie sędzia ze swoimi błędami ;/

sandi
Siatkówkomaniaczka

Dołączył: 03 Sie 2008
Posty: 3163

PostWysłany: Sob 14:50, 04 Lip 2009    Temat postu:

Ja nie ogladalam ale normalnie mnie ta Kuba zadziwia jak patrze na wyniki.

PostWysłany: Sob 15:41, 04 Lip 2009    Temat postu:

Rosjanie wygrali trochę niezasłużenie, normalnie nie miałabym wontów do ich zwycięstwa,ale to co dzisiaj wyrabiał sędzia główny np. w tie-breaku to jest po prostu skandal;] Rosjanie nie wygrali sami tego meczu, sędzia im ewidentnie pomógł.

Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Sob 16:51, 04 Lip 2009    Temat postu:

mnie wkurzyła ta jedna piłka co była po bloku i była ewidentnie w polu ! ja się strasznie wkurzałam i nie dziwię się że za karzym razem mieli do niego wonty nawet nie słusznie. Ja po takich akcjach tez srtraciłabym zaufanie do arbitrów jak to powiedział jeden z komentatorów.

Beniu
We FigHt Back

Dołączył: 27 Paź 2008
Posty: 105

Skąd: Pabianice

PostWysłany: Sob 23:55, 04 Lip 2009    Temat postu:

Niestety było widać, że mecz odbywa się w Rosji i ściany pomagają gospodarzą (nie tylko kibice, niestety). Kuba 2 - 3 Rosja&Sędziowie SA.

Ale mecz był piękny, gdyby Rosjanie wygrali bez pomocy sędziów, byłby niesamowity ale jak było wszyscy widzieli. Gratulacje dla obu zespołów za stworzenie tak piknego widowiska.

Kera
Calisia Kalisz <3

Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 505

PostWysłany: Nie 1:43, 05 Lip 2009    Temat postu:

Żałuję... Sad nie mogłam oglądać, bo nie było mnie w domu, wróciłąm dopiero na mecz naszych... ale znajdę na pewno i obejrzę. Same wyniki wyglądają ciekawie, te wasze relacje również... ah. Muszę to zobaczyć!

Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Nie 10:43, 05 Lip 2009    Temat postu:

dzisiejszy mecz to widziałam tylko koncówkę 3 seta. No i Kuba pokonała Rassiję 0:3 ! Ja jestem zadowolona ;D Makaska5 , Ty pewnie nie ;D ale gusta są równe ;D

Poza tym Rosja teraz będzie grac w Bułgarii i jestem ciekawa jak to będzie, jeśli sie nie pozbierają i nie zdobęda kompletu punktów i będzie nispodzianka! Bułgaria na 2 miejscu ;D

Beniu

Posty: 105

PostWysłany: Nie 11:40, 05 Lip 2009    Temat postu:

Oj Rosjanie słabiutko Very Happy Piękny mecz Kuby Smile i rewanż za wczoraj Smile

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Nie 12:13, 05 Lip 2009    Temat postu:

Hahah xD i Rosja dostała w tyłek;] 'ich' sędzia był dzisiaj 2 sędzią także już nie mieli dodatkowej pomocy;]
Kubańczycy pewnie byli bardzo zmotywowani na ten mecz i w dodatku ostro wkurzeni za wczorajsze zabrane im przez sędziego punkty;]
a Rosja coś się posypała totalnie, Jurij grał tak jak nie on, Semen - matko chyba w życiu nie widziałam tyle lekkich ataków w jego wykonaniu;] Wołkow robił błędy,al trzeba było przyznać,że czasami ciągnął grę w ataku swoimi krótkimi;] przyjęcie nie najlepsze;] zagrywka - za dużo popsutych piłek;] no i Kubańczycy zmiażdżyli ich blokiem;]
Piękny rewanż Kubańczyków xD

Ostatnio zmieniony przez Kama dnia Nie 12:15, 05 Lip 2009, w całości zmieniany 2 razy
Kera

Posty: 505

PostWysłany: Nie 12:20, 05 Lip 2009    Temat postu:

Tyle wam powiem - Sad , bo znów nie widziałam... muszę pobrać, muszę, muszę, muszę!

A w tym spotkaniu rozstrzygniętym w tie breaku, jak spisywał się Jurij?

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Nie 12:39, 05 Lip 2009    Temat postu:

z tego co pamiętam w tym spotkaniu też mu nie szło i go zmienili, taka jak dzisiaj;]

makaska5

Posty: 219

PostWysłany: Nie 18:41, 05 Lip 2009    Temat postu:

Cieszcie się, cieszcie...pocierpię w milczeniu.....Gdzie są Rosjanie?! Grali, jak po kacu (a cholera wie, co oni tam robili....). Jurka zwiało i nie wiem, kiedy wróci... Ja już nic nie wiem, głupia jestem z tego wszystkiego...

Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Nie 18:56, 05 Lip 2009    Temat postu:

makaska5 napisał:
Grali, jak po kacu (a cholera wie, co oni tam robili....).

No własnie nigdy nic nie wiadomo xD Moze opijali wcześniejsze zwyciestwo 3:2 xD

Nie no żart. Ale jeśli się nie podniosa to jeszcze gotowi przegrać z Bułgaria, a to już by smiesznie nie było (chociaż powiem, ze kibicowałabym bułgarii ;D)