Posty: 1309

Skąd: Policko ;)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 20:59, 20 Lut 2009    Temat postu:

ja na początku byłam za federerem, potem za nadalem, ale w końcu jak zobaczyłam ich na boisku stwierdziłam że oby lubię bardzo i było mi to w małym stopniu obojętne, choć już pod koniec stwierdziłam, ze chyba bardziej należalo się Nadalowi, bo on jednak namęczył się zeby wygrać z Verdasco i przejśc do finału, a Roger szybko odprawił Roddika i miał do tego 3 dni przerdy do finału. nadal grał z 1 dniem przerwy i wygrał więc szacunek dla niego. On chyba na jakiś niezłomnych bateriach działa, bo najpierw 6h w półfinale, potem 5 h w finale ;P

I w sumei to wole chyba Federera.
Szkoda mi go było jak się popłakał. Mógł przejśc do historii, widac ze bardzo tego chciał.
No ale wiem też, że się nie podda i już na następnym turnieju postara się jeszcze bardziej.

Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Sob 14:44, 21 Lut 2009    Temat postu:

ja lubię ich oboje, ale w końcu przydałby się ktoś z kim mogli by walczyć i żeby była taka niepewność kto wygra ;P

Marija napisał:

Nie no bez przesady Very Happy Djokovicia, Murraya czy Simona też stać na awans do finałów Smile

Tak Djokovic też jest w stanie jak sie mocniej zepnie ;P

Poza tym gdzieś widziałm finał z Andy Roddickiem ale nie pamietam gdzie i kiedy.
Czasem zdarzają sie niespodzianki.
W sumie szkoda, że ci którzy robią sensacje i pokonują np Djkovicia w cwiercfinale później w półfinale wpadają na takiego Federera albo Nadala ;P

Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Nie 12:13, 22 Lut 2009    Temat postu:

no tak stać ich napewno Wink Przecież w półfinale australian Verdasco o malo Nadala nie wygryzł.. ale zauważcie ze najczęściej to im przypada to sportowe szczęście i oni najwazniejsze piłki wygrywają Wink

Resoviak
Olimpijczyk

Posty: 762

PostWysłany: Nie 12:22, 22 Lut 2009    Temat postu:

ale zauważcie ze najczęściej to im przypada to sportowe szczęście i oni najwazniejsze piłki wygrywają Wink

Po prostu szczęście sprzyja lepszym (choc nie zawsze). Teraz to szczęście Federera opuściło niestety, więc będzie mu cieżko wrócić na szczyt, ale to jest możliwe Wink

Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Nie 12:50, 22 Lut 2009    Temat postu:

ale tak znowu nie możemy chyba mówic ze spadł ze szczytu. Zszedł tylko chyba kilka małych kroków na rzecz nadala, moim zdaniem żaden z nich nie jest tak naprawdę na samutkim szczycie lWink

Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Śro 20:11, 01 Lip 2009    Temat postu:

Odświezam ;DDD

Oglądał ktoś dzisiaj ćwierćfinał Roddick - Hewitt ?
Kto nie to : 3:2 dla Andyego. Mecz jak dla mnie był wspaniały! Tylko pierwszy set był z wyrażną przewagą Andyego. Naetępne 4 były tak wyrównane, była taka walka że o jaa ;D Jak dla mnie to nie wiem czy finał będzie lepszy. Tak samo jak w Australian Open najlepszy był połfinał Verdasco Nadal.

I tutaj wielki szacunek dla Amerykanina za serwis. Zawsze wiedziałam, że to on ma najlepszy serwis ze wszystkich ja ta te czasy, ale dzisiejsze 42 asy to jest kosmos ! Samym serwisem wygrał 10 gemów! Szacunek ;D

Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Nie 19:03, 05 Lip 2009    Temat postu:

Odświezam.

Kurcze widze, ze tutaj nikłe zainteresowanie tenisem, ale ja muszę tu coś napisać ! Sory ze Was zameczam.

No i dzisiaj finał wimbledonu... Federer z Roddickiem genialne widowisko zrobili. Mecz był wspaniały. Jednak jak dla mnie skończył się xle. Tak bardzo szkoda mi Andy'ego. Moim zdaniem zasługiwał na zwycięstwo. W tym 5 secie robił dużo więcej od Rogera, a Federerowi poprostu się poszczęśliło. Jednak z drugiej strony dzieki wygranej Federer wygrał 15 turniej wielko szlemowy.

Ja i tak zostanę przy tym ze Andy powinien wygrać. Gdyby w tym drugim secie w tie-breaku nie popsuł tylu piłek nie wiadomo jak by siew szystko potoczyło... zaprzepaścić taką przewagę ? 6-2? Nie rozumiem.

Pozatym każdy set bardzo podobny. W każdym genie asy serwisowe. oboje poprostu szaleli z serwisem. Roger 50 asów zaserwował o_O normalnie mnie powalili.

Ogólnie rzecz biorąc mecz był wspaniały!!! ale jak dla mnie zakończenie nie to.

makaska5
Pol`sza, Rassjia-wpieriod!

Dołączył: 15 Cze 2009
Posty: 219

Skąd: Legnica :)

PostWysłany: Nie 19:26, 05 Lip 2009    Temat postu:

Oglądałam kawałek z koleżanką (od tego gema z przewagą 6-2 do...yyy...godziny 17.35 ;p). Serwisy zabijające ;p (z resztą podobno kiedyś któryś z tenisistów naprawdę zabił bodajże sędziego O_o)

Marija

Posty: 1309

PostWysłany: Pon 12:03, 06 Lip 2009    Temat postu:

zabić to raczej nie zabił, ale były sytuacje ze serwisami trafiali w sędziego. A co do serwisu Roddicka to mozecie obejrzeć którki filmik :