PostWysłany: Nie 20:06, 22 Lut 2009    Temat postu:

Ale zobacz byśś na to z innej strony Wink Jak go zabijecie to nie bedziecie mili z kogo się śmiać, o kim pisac i na kogo się wściekac xD

dokładnie;P to tak jak z Dębowskim, wkurza,ale dzięki niemu jest przynajmniej ciekawie ;D

No mały off-topik się zrobił ;D więc na razie koniec dyskusji o komentatorach :p

Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 150

Skąd: 18 km od Rzeszowa :)

PostWysłany: Nie 10:42, 29 Mar 2009    Temat postu:

I Resovia będzie grała o medale! Ale się cieszę, jeszcze to do mnie nawet do końca nie dotarło Very Happy Już się nie mogę doczekać meczów z ZAKSĄ, mam nadzieję, że chłopaki wygrają. Jestem dobrej myśli, choć w tym sezonie z Kędzierzynem nie wygraliśmy. Dziękuję Wam chłopaki za to co zrobiliście w meczu z Częstochową. Wierzyliście do końca...tak ma być zawsze Smile Dobrze, że Mikko jest w niezłej formie, bo niestety Paweł nadal ta kontuzja. I Marcin..brawo dla niego, bo mimo bólu zagrał...i to jak - MVP Very Happy Prawdziwy Resoviak - walczak ;D

PostWysłany: Nie 15:29, 29 Mar 2009    Temat postu:

"Już nadeszły takie czasy, mistrzem Polski będą Pasy!" i tego się trzymajmy Very Happy
Kocham, uwielbiam i w ogóle. Jak oglądałam pierwsze dwa sety to myślałam że telewizor przez okno wywalę. A potem pod koniec drugiego seta zdanie Marcina "Panowie gramy do 3 wygranych setów. Oni mają dopiero dwa" Mnie podniosło na duchu a co dopiero Resoviaków. I ten piąty set. Najpierw prowadzenie Częstochowy 4:1 a później nasza wygrana. Teraz tylko półfinał i finał. A ostatni mecz ma być w Rzeszowie Very Happy I będziemy świętować złoto Very Happy

Justyna
Pasjonat

Posty: 150

PostWysłany: Pon 16:06, 30 Mar 2009    Temat postu:

To widzę, że nie tylko ja mam takie "plany" co do złota dla Resovii Wink Ale bardzo mocno w nie wierzę. Już jedną złą passę przełamaliśmy, więc ze Skrą też się kiedyś musi udać Very Happy Ale najpierw ZAKSA...

Byśś napisał:

Duuużo lepiej by było grać z Jastrzębiem, ale szczerze to niewielkie mają szanse przejść Skre niestety Neutral
Z drugiej strony też nam będzie ciężko z ZAKSĄ sie przebić, ale mam nadzieje na finał w Rzeszowie Very Happy

Byśś

Posty: 554

PostWysłany: Śro 14:26, 01 Kwi 2009    Temat postu:

Nie miejmy nadzieje tylko tak Very Happy
Nie po to wydawałam kasę na karnet (pomińmy że mam go za darmoche Very Happy) żeby teraz finału nie oglądnąć Very Happy A drugie miejsce też bardzo dobre Very Happy

Justyna
Pasjonat

Posty: 150

PostWysłany: Śro 15:33, 01 Kwi 2009    Temat postu:

Nie no...akurat Skrze ciężko się gra z Jastrzębiem, więc zobaczymy Wink Wszystko możliwe. Ale my się musimy skupić na ZAKSIE, bo ciężko będzie.

Resoviak
Olimpijczyk

Posty: 762

PostWysłany: Śro 15:51, 01 Kwi 2009    Temat postu:

No więc - będzie finał w Rzeszowie Very Happy Nie miałem jeszcze takiego snu proroczego, ale jeśli tego wymagasz to moge tak mówić :p

Byśś

Posty: 554

PostWysłany: Śro 16:44, 01 Kwi 2009    Temat postu:

No widzisz Very Happy
U mnie sny prorocze spełniają się tylko jak wyśnię komuś śmierć więc ja nie mam co wyśnić. Trudno.

Ale Finał będzie Very Happy

Justyna
Pasjonat

Posty: 150

PostWysłany: Śro 19:29, 08 Kwi 2009    Temat postu:

Załamałam się ich grą. Okropność! Nic nie grali! Rolling Eyes
Miejmy nadzieję, że na jutro coś Travica skombinuje i wygramy, bo nie będzie ciekawie. Zresztą po takim meczu to już nie jest.
Jutro MA być lepiej, bo tak to możemy pożegnać się z finałem.

(29:31, 18:25, 25:20, 25:22, 13:15)

MVP spotkania został wybrany Mikko Oivanen.

Wiekszej dramaturgii już nie mogli zrobić :p Po pierwszych dwóch setach byłem ogromnie zdziwiony, że tak zmienili swoją gre w ciagu jednego dnia, musieli wyciągnac wnioski po tamtej bądź co bądź, bolesnej porażce.
A potem dwa sety im uciekły, rozluźnienie i ten tie-break w którym sędzia o mało co nie przegrał nam meczu Confused

Ważny jeden mecz wywieziony z ich terenu, teraz my jesteśmy w korzystniejszej sytuacji Smile

Byśś

Posty: 554

PostWysłany: Pią 10:34, 10 Kwi 2009    Temat postu:

Resoviak napisał:
i ten tie-break w którym sędzia o mało co nie przegrał nam meczu Confused

Ja o polskich sędziach się wypowiadać nie będę. Znam tylko jednego co sędziuje jako tako a reszta? za co ta żółta kartka, przepraszam bardzo?

Ale mecz genialny. Ta obrona Wiki nogą. Szkoda tylko że akcja przegrana. Ale ogólnie było dużo dobrych akcji. Dawno nie oglądałam tak dobrego pojedynku. A po pierwszym secie myślałam że na zawał padnę.

Justyna
Pasjonat

Posty: 150

PostWysłany: Pią 14:05, 10 Kwi 2009    Temat postu:

Jest, jest, jest! Udało się wygrać. I już od razu się lepiej czuję Wink
Swietny mecz Igły! Naprawdę rewelacja! Smile

A ta kartka, którą dostał Hernandez to masakra Rolling Eyes A mogło być nawet 3:1.