PostWysłany: Śro 19:19, 17 Cze 2009    Temat postu:

A ja uwielbiam trójkolorowych ;D Ogólnie wszytsko co z tym krajem związne mi się podoba Wink Zresztą oni grają bardzo kombinacyjną siatkówkę. No i szybką Wink

Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 5348

Skąd: Zelków/Kraków

PostWysłany: Śro 20:13, 17 Cze 2009    Temat postu:

Właśnie w ostatnim meczu komentatorzy porównywali ich grę go gry brazylijczyków, szybka i kombinacyjna;]

a nie wiem ktoś co się dzieje z Pierrem bo chyba nie gra,a przynajmniej go nie zauważyłam,a komentatorzy chyba mówili coś o jego kontuzji.

PostWysłany: Czw 15:39, 18 Cze 2009    Temat postu:

W drugim też grał Wink podobno miał coś z kostką, ale już się wyleczył widzocznie Wink

Marija
163cm - libero

Dołączył: 31 Sty 2009
Posty: 1309

Skąd: Policko ;)

PostWysłany: Czw 16:40, 18 Cze 2009    Temat postu:

Ja co do Francuzów mam miesznane uczucia ;D Ogólnie to są mozna powiedzieć mi obojętni, bo jak już kibicuje, to żadko im, ale jak wygrają to nie jestem aż taka zła, bo to jednak jest fajna drużyna Wink

Kama
Coldplayer

Posty: 5348

PostWysłany: Sob 17:28, 20 Cze 2009    Temat postu:

Resoviak napisał:

musiałam mieć coś z głową bo go nie zauważyłam Laughing sory za głupoty, które zdarza mi się wypisywać :p

Francuzi ulegli Argentynie w tie-breaku;] ojojoj, to się porobiło;] Argentyna w sumie gra bardzo nierówno, a Francuzi gdyby nie przegrali tego 4 seta to by zakończyli mecz, 3 punkty na koncie i żadnych problemów,ale teraz to sobie komplikują sytuację w grupie;]

agattka1
Biało-czerwona <3

Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 1046

PostWysłany: Sob 18:55, 20 Cze 2009    Temat postu:

Czytałam wywiad Pujol'a i mówił, że muszą wywieźć wygrane z Francji, jednak Argentyna ich zaskoczyła. ^^

olll

Posty: 84

PostWysłany: Sob 23:11, 20 Cze 2009    Temat postu:

Zaskoczyła chyba też, ale kontuzje w zespole Francji też zrobiły swoje, na pewno nie są tak zgrani jeszcze Wink ale jutro będzie lepiej Razz

No to może i ja się wypowiem na temat "moich" Francuzów Wink
Uwielbiam ich grę - szybka, kombinacyjna. Te kiwki Samiki - cud miód malina Razz Będzie mi go brakować w tym sezonie. Bardzo dobre rozegranie Pujola (jak ma dobry dzień Razz) Nie wiem czy to tylko moje uczucie, czy polscy komentatorzy chyba nie do końca za nim przepadają? (nie licząc Magiery, który może nawet w drugą stronę). Staram się oglądać ich wszystkie mecze, w zeszłym roku jak był mecz Serbia-Francja w LŚ to nawet wróciłam z wesela wcześniej xD No i niestety wtedy przegrali ;]
A co do atutów reprezentacji Francji, tych pozasportowych oczywiście Wink to ach Razz
Uwielbiam wszystkich razem i każdego z osobna. Ale szczególnie lubię J. P. Sol'a. Nie wiem czemu, po prostu ma to coś Razz.
Powiem wam szczerze, że nie cierpię dziewczyn, które zachwycają się urodą sportowców, ale jak patrze na chłopaków z rep. Francji to nogi mi miękną. A co do Pujola - mmmm Smile - jakby to powiedziała moja kumpela "Trzymajcie moje serce bo się zakocham" Smile

olll

Posty: 84

PostWysłany: Pon 16:36, 22 Cze 2009    Temat postu:

Gosiaaa
widzę, że mamy podobne odczucia co do reprezentacji Francji ;P kocham ich za to samo co ty Wink ta gra, te kombinacyjne rozegrania, czasem aż za bardzo, ale taki ich styl ;P za to są uwielbiani ;D a że komentatorzy nie przepadają za Pujolem to mało powiedziane, oni się na niego trochę uwzięli...
A co do atutów pozasportowych to kobiety mają podzielna uwagę, zauważają i urodę i umiejętności i tego się trzymajmy ;p

a co do ich ostatniego meczu z Argentyną to trochę zawał, prowadzą 2:0 a tu nagle się robi 2:2 na szczęście wygrali ;D

Gosiaaa

Posty: 61

PostWysłany: Pon 16:47, 22 Cze 2009    Temat postu:

Ajjj dokładnie. Po 2 setach sobie myślę "Fajnie zaraz chłopaki kończą, to przełączam na polsat sport i naszych zobaczę" . A tu niespodzianka. Trochę się bałam, że będzie jak zawsze (kto nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 3:2)
No ale skończyło się dobrze, na szczęście Wink.
A nie wiecie może cz w weekend będzie transmisja meczów Francji? Bo ja nie mogę tego znaleźć, a chętnie bym obejrzała.
Aha i nie muszę dodawać, że wymarzony finał Final Six to Polska-Francja Razz

olll

Posty: 84

PostWysłany: Pon 17:07, 22 Cze 2009    Temat postu:

też się właśnie bałam, że jeszcze przegrają, ale na szczęście nie oj
finał marzeń by był ;p
a oglądałaś ten mecz w tym tygodniu, bo ja właśnie nie i w sumie to nawet nie wiem jak grali, bo z relacji pisemnej niewiele mozna wywnioskować Wink a ja nie miałam możliwości obejrzeć ;p

Gosiaaa

Posty: 61

PostWysłany: Pon 17:49, 22 Cze 2009    Temat postu:

Chodzi Ci o wczorajszy mecz? Oglądałam, z tym że od czasu do czasu przełączałam na studio na polsat sport(chciałam obejrzeć igłą szyte)
Mecz hmmm dziwny. Niby wszystko cacy ataki super itp, ale Francuzi mieli dużo przestojów. 1 set no niby spokojnie wygrany do 20/21 ale myślę, że mógł być wyżej. 2 to na początku koncert trójkolorowych, ale w końcówce się gorąco zrobiło. No ale ogólnie na plus. No ale to co się działo w 3 i 4 secie to masakra (patrząc jako kibic Francji Razz)
Początkowo punkt za punkt i git majonez. Ale później jakby się zatrzymali no i set do tyłu. Szczególnie w 4 secie było widać, że się denerwują. Za to tie break - rewelacja. Nie oglądałam już tak dokładnie bo zaczął się nasz mecz, ale to co widziałam bardzo mi się podobało. Bałam się że się podłamią tymi 2 setami, ale to ich tylko zmotywowało jak widać.
Aha i jeszcze dodam tylko, że to co robi Exiga po wygranej akcji to jest masakra ;d Cudnie się cieszy i jak skacze na innych zawodników Smile
Mam nadzieje, że o ten mecz Ci chodziło bo się rozpisałam Smile

olll

Posty: 84

PostWysłany: Pon 18:29, 22 Cze 2009    Temat postu:

Tak tak o ten dokładnie ;P
Exiga jest genialny po wygranych akcjach Wink zawsze się tak cieszy ;P
no to Francja jeszcze bez stabilizacji formy skoro mają takie przestoje ;P to gdzie leciał ten mecz, bo ja jakoś nie widziałam ;/ a szkoda... Aha i jak komentatorzy dalej nie lubią Pujola???

wybacz, że Cię tak zamęczam pytaniami, ale jak juz pisałam nie oglądałam, a jak kibic opowiada co się działo, to jakoś tak czuć większe emocje ;P

Gosiaaa

Posty: 61

PostWysłany: Pon 18:33, 22 Cze 2009    Temat postu:

Mecz był na polsacie sport extra. Komentował Marek Magiera, który chyba lubi Pierre'a Wink generalnie raczej go chwalił. Wspominał coś o tym, że miał kontuzje i dopiero wraca do formy, i nazywał mistrzem walki na siatce Smile i bloku na tzw. "łosia", także komentarz był bardzo fajny. I o ile uwielbiam jak mecze komentuje pan Wojtek Drzyzga, to jeśli jest to mecz Francji to wolę, żeby to nie on komentował Smile. On jakoś wybitnie Pierre'a nie lubi Wink.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM JEST AKTYWNE(OD MARCA 2011!!)Siatkówka - www.forumSIATKÓWKA.fora.pl Strona Główna -> Reprezentacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)