PostWysłany: Wto 19:39, 23 Cze 2009    Temat postu:

PostWysłany: Wto 20:30, 23 Cze 2009    Temat postu:

Poza Francją i Polską oczywiście lubię patrzeć na grę Brazylii ;P na te ich kombinacje i radość po każdym zdobytym punkcie Wink a Ty??? Kibicujesz jeszcze komuś???

Gosiaaa

Posty: 61

PostWysłany: Wto 20:40, 23 Cze 2009    Temat postu:

Ja strasznie lubię Rosję Wink. Mój brat się śmieje, że dziwna jestem bo z jednej strony Francja - gra szybka, kombinacyjna, a z drugiej Rosja czyli taka gra siłowa. Ale cóż po prostu lubię te ich atomowe ataki i bloki nie do przejścia Razz
Chociaż nowe pokolenie rosyjskie i tak już gra inaczej, częściej "myśli". Wielu ludzi zarzuca Rosjanom właśnie to, że grają taką prostą, siłową siatkówkę. Przyjęcie i atomowy atak. Atomowa zagrywka, itp. Ale ja to lubię. Jak mam ochotę popatrzeć na grę kombinacyjną to oglądam Francję, czy chociażby Polskę.

olll

Posty: 84

PostWysłany: Wto 20:53, 23 Cze 2009    Temat postu:

Oj to rzeczywiście trochę rozrzut, bo Francuzów i Rosjan nie ma co porównywać Wink ja w sumie to bardzo dawno nie oglądałam Rosjan 'w akcji' ale siatkówkę wolę szybką i kombinacyjną, siłowej nie lubię Wink chyba, że rzeczywiście Rosjanie się powoli zmieniają... Muszę ich obejrzeć i ocenić Wink

Gosiaaa

Posty: 61

PostWysłany: Pią 20:04, 26 Cze 2009    Temat postu:

Dopiero do domu wróciłam i całe szczęście, bo meczyk jest Wink więc lecę oglądać Razz

olll

Posty: 84

PostWysłany: Pią 22:18, 26 Cze 2009    Temat postu:

i oczywiście nie oglądałam ;/ ja to mam pecha ;( znowu proszę o relację Wink

edycja:
właśnie oglądam powtórkę Very Happy

Ostatnio zmieniony przez olll dnia Pią 22:44, 26 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
Gosiaaa

Posty: 61

PostWysłany: Sob 12:32, 27 Cze 2009    Temat postu:

I jak wrażenia? Fajny mecz. Chociaż dla mnie wszystko co związane z Francją jest fajne ( o ile wygrywają) Razz

olll

Posty: 84

PostWysłany: Sob 12:41, 27 Cze 2009    Temat postu:

Wrażenia bardzo pozytywne oczywiście. Nie obejrzałam całego dlatego będę szukała jeszcze jakiejś powtórki, ale z tego co widziałam to dobry mecz ze strony Francji Wink szkoda trochę tego 3 seta, ale to charakterystyczne dla Francuzów, idzie dobrze i nagle się wszystko sypie ;D ale dobrze, że się zebrali i wygrali.
A z zawodników z tego co widziałam to chyba niezłe rozegranie (Pierre mia chyba dobry dzień) i Rouzier dobrze w ataku w sumie przyjmujący też nieźle więc raczej nie mam się do czego przyczepić ( chyba, że tylko ja tak przychylnie na nich patrze, albo z powodu późnej pory coś mi umknęło Wink )

a Ty widziałaś cały mecz???? Jak wrażenia?? ;D

Gosiaaa

Posty: 61

PostWysłany: Sob 13:53, 27 Cze 2009    Temat postu:

Mecz widziałam od końcówki 1 seta, więc też poluje na powtórki Wink. Co do 3 seta to się zgodzę - muszą wyeliminować te przestoje. Ale rozegranie faktycznie fajne, Rouzier - wyrasta lider Wink. Czekam na powrót Antigi, no i "mojego" Samiki.

olll

Posty: 84

PostWysłany: Nie 22:01, 28 Cze 2009    Temat postu:

Jakiego ja mam pecha do tych Francuzów ;D ile widziałam, całe pół seta ;/ ale najważniejsze, że wygrali Razz
Gosiu oglądałaś??? Mogę Cię jeszcze pomęczyć prosząc o relację ;D

Gosiaaa

Posty: 61

PostWysłany: Pon 11:18, 29 Cze 2009    Temat postu:

Oczywiście, mecz obejrzałam. Nawet podwójnie (powtórka była zaraz po meczu na żywo:P)
Mecz bardzo wyrównany, akcje bardzo mi się podobały wizualnie - zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Dużo zepsutych zagrywek (szczególnie pod koniec 3 seta), ale za to jak się wstrzelili to aż miło było popatrzeć Wink.
3 set to masakra normalnie, końcówkę to na kolanach przed tv oglądałam Wink
Fajne kiwki Pujola, ataki Rouziera - super, chociaż zdarzają mu się pomyłki. Jestem mile zaskoczona postawą Loica Geilera. Czy to on został powołany wskutek kontuzji Samiki? Bo nie jestem pewna... a fajnie sobie chłopak radzi. A co do Samiki to pan Dacewicz mnie rozwalał cały mecz - czy komentator nie powinien wiedzieć, że zawodnik nie gra bo jest kontuzjowany?! Tym bardziej, że to jeden z kluczowych zawodników drużyny.
Jedno co jeszcze zauważyłam i zastanawiam się czy to tylko moje odczucie, że o ile zawsze Francuzi cieszyli się z wygranych punktów dość entuzjastycznie, to teraz jakoś dziwnie to wygląda... Ale może to tylko moje odczucie.
Podsumowując, mecz bardzo udany. Wyrównana gra, piękne akcje i asy serwisowe (chociaż okupione licznymi zepsutymi zagrywkami)
Jako fanka siatkówki jestem bardzo zadowolona z tego jakże długiego meczu, jako fanka Francji - szkoda straconego punktu Wink.

olll

Posty: 84

PostWysłany: Pon 12:58, 29 Cze 2009    Temat postu:

Załamie się normalnie żeby takiego meczu nie obejrzeć ;/ jeszcze ten set do ponad 30 punktów... Może uda mi się złapać jakąś powtórkę jeszcze, mam nadzieję. Loic Geiler powołany był za Samike, ale skoro sobie tak dobrze radzi to może zagości na dłużej... A komentator zdecydowanie powinien wiedzieć o kontuzji podstawowego przyjmującego... Rouzier młody jest jeszcze więc może się mylić, ale on może być kiedyś jednym z najlepszych Wink i kiwki Pujola... jak ja żałuje, że tego nie widziałam;/
ale jak to wyglada dziwnie??? Że jak oni się niby cieszą, bo nie widziałam ( grrr ) i trzeba się cieszyć z tych 2 punktów Wink jest 1 miejsce w grupie Razz

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM JEST AKTYWNE(OD MARCA 2011!!)Siatkówka - www.forumSIATKÓWKA.fora.pl Strona Główna -> Reprezentacje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)