Posty: 20

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 21:48, 20 Paź 2011    Temat postu: Liga Mistrzów 2011/2012.

Widzę, że nie ma jeszcze takiego tematu, a wczoraj rozpoczęła się LM tego sezonu Smile

Wczoraj Zaksa u siebie pokonała Partizan Belgrad 3-1 (25-20, 25-18, 21-25, 25-16). Gartuluję.Smile

Dziś Skra wygrała z Budvanska Rivijera na wyjeździe 3-0 (21:25, 17:25, 22:25). Bardzo ładnie. Smile

Nasze zespoły od zwycięstw rozpoczęły rywalizację w LM. Jak myślicie jak daleko dojdą w tych rozgrywkach?

Na sam szczycik ZAKSA maszeruje Very Happy
Kibicuję im, a wczoraj jak przegrali jednego seta to zamarłam... ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło.

luley
Kibic

Dołączył: 18 Wrz 2011
Posty: 387

Skąd: rzeszów.

PostWysłany: Pią 10:59, 21 Paź 2011    Temat postu:

ja też mam nadzieję, że zajdą jak najdalej. Very Happy na razie przeciwnicy nie byli zbyt wymagający, zobaczymy jak będzie potem. oby dobrze.
wczoraj tours z rafą na rozegraniu całkowicie zniszczył bled do zera, cieszę się z tego baaardzo Very Happy ale niestety macerata wygrała z novosibirskiem w czterech setach. szkoda, bo lokomotiv walczył w tym czwartym secie, zabrakło troszkę szczęścia. co mieli przechodzącą, bo świetnie grali na zagrywce, to coś im w akcji nie poszło albo byli pod piłką w ataku i znów macerata odskakiwała. a mógł być chociaz tie-break, no szkoda. Sad

Domex
Zawodowiec;)

Dołączył: 27 Lut 2011
Posty: 726

PostWysłany: Pią 13:02, 21 Paź 2011    Temat postu:

Ja zamarłam jak Skrzaty moje grają na początku, no normalnie coś w nich rzucić tylko trzeba było...
A niech se Zaksa dochodzi gdzie chce, ale Bełchatów i tak będzie lepszy ;P

luley
Kibic

Posty: 387

PostWysłany: Śro 15:28, 26 Paź 2011    Temat postu:

no, dziś środa polskich zespołów. Skra z Tours jakoś lajtowo mieć nie będzie, bo Francuzi są dosyć dobrzy, przynajmniej tak się prezentowali na turnieju w Rzeszowie. ale żeby to miały być jakieś okorpne problemy? no, wapie, powinni dać im radę. Very Happy Zaksa ma też troszkę trudniejszego przeciwnika, ale pozmieniało się w stosunku ostatniego roku tam, więc nie wiem, jak Hiszpanie grają. też liczę na zwycięstwo Zaksy. Very Happy
a dziś w łądnym stylu Novosibirsk rozprawił sie z Hypo Innsbruckiem, troszke mi bylo szkoda chlopakow z Austrii, bo sympatyczni byli na Podpromiu i w ogóle, no ale Novosibirsk kocham, więc i tak się cieszę. Very Happy Butko jak sie uwziął na krótkie w trzecim, to chyba połowe punktów w secie one stanowiły. ^^

Lady in Red
Obserwator

Posty: 20

PostWysłany: Śro 19:47, 26 Paź 2011    Temat postu:

Skra Bełchatów - Tours 3-1 czyli łatwe i szybkie zwycięstwo i komplet punktów po dwóch meczach i 1 miejsce w tabeli Very Happy Brawo Skra.
Chłopaki wracają do formy, to dobrze wróży.

Teraz Zaksa gra, 1 seta wygrali. Brawo.

Domex

Posty: 726

PostWysłany: Śro 19:52, 26 Paź 2011    Temat postu:

Czy mecz Skry był taki łatwy, miły i przyjemny to bym nie powiedziała, ale jedno co mi się rzuca w oczy, to Plina, on miał chyba 100% skuteczności ;D I Winiar też dobrze Smile

Mysza
Środkowa bloku

Posty: 1850

Skąd: między Łodzią a Warszawą.

PostWysłany: Śro 22:57, 14 Gru 2011    Temat postu:

Mało brakowało a jeszcze Skra by przegrała 3:0...

Jeeeeeeeeeeeeeezu,ależ sędziowie dali popis...nie wiem o co chodziło w tej akcji z Zagumnym,ale kurna jak tak można...Zaksa zagrała bardzo dobrze i szkoda tego straconego punktu.Pewnie gdyby przegrali to miny były by skwaszone,ale tak się nie stało i dobrze Very Happy
Chłantorena wypalił w 5 secie.Ale to Antek okazał się lepciejszy Very Happy

agattka1

Posty: 1046

PostWysłany: Czw 22:40, 15 Gru 2011    Temat postu:

JEZU! widzisz i nie grzmisz na tych sędziów.. Powinno być 3-0, szkodaaaaaaaaa... Licze, że w Kędzierżynie (Divis? <3) będzie do 0 hihiihih Very Happy

*czikita*

Dołączył: 28 Lut 2011
Posty: 693

Skąd: DOLINA MUMINKÓW

PostWysłany: Pią 11:14, 16 Gru 2011    Temat postu:

Widziałam tylko końcóweczkę powtórki ;/ i nie popisali się sędziowie. A ten tego mam pytanie kiedy są teraz mecze, może wreszcie coś obejrzę...

Mysza

Posty: 1850

PostWysłany: Pią 11:50, 16 Gru 2011    Temat postu:

Rewanże będą za tydzień.Mecz Bełku z Lublaną we wtorek(20.12) o 20:30,Zaksa z Trentino będzie grała w czwartek(22.12) o 18.Jeśli studio cię interere to będzie o 17:30 Very Happy

PostWysłany: Sob 12:16, 17 Gru 2011    Temat postu:

ja niesty nie widziałam meczu bo musiałam sie uczyć, ale siostra mi wszystko ładnie komentowała, rewanże na pewno obejrze

*czikita*

Posty: 693

PostWysłany: Pią 9:56, 13 Sty 2012    Temat postu:

Wreszcie jakiś ciekawy mecz... :geek: O jak się ucieszyłam jak zobaczyłam Redwitza (ja go uwielbiam.. i publiczność chyba też) a jak dzisiaj grał Cool
Generalnie to cinko, że Skra przegrała i można się było po nich więcej spodziewać.. Podobały mi się obrony i w pierwszym secie zaliczyliśmy (chyba) 5 asików to ładnie w tym chyba 2 Możdżonka Confused Winiar słabo z atakami.
A i jeszcze jedno.. była dobra transmisja Cool

A i jeszcze pani arbiter Laughing Laughing No rozwaliła mnie po prostu na łopatki tymi swoimi kartkami.. <za>

Generalnie to jak tak patrzałam to tam we Francji "starsi" średnio ludzie na mecz chodzą u nas to bardziej młodzież.

Jurek łubudubu --> uwielbiam definitywnie:!:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum FORUM JEST AKTYWNE(OD MARCA 2011!!)Siatkówka - www.forumSIATKÓWKA.fora.pl Strona Główna -> Puchary i memoriały Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)